ALIN GERME  • Alın Germe Estetiği
Alın Germe Estetiği

Alın germe genellikle kaşları düşük olan kişiler için yapılan yahut alın bölgesi dar olan ya da kırışıklıkları çok fazla olan yani alın çizgileri çok ileri boyutta olan hastalar için yapılan bir uygulamadır. Genellikle, endoskopik yöntemle, yani her iki şakak bölgesindeki saç derisinin içerisinden kameralar vasıtası ile girilerek alın gerdirme uygulaması yapılabilir. Böylelikle ciddi bir iz kalmayacak ve hastanın istediği görüntü oluşacaktır. Tabi alın gerdirme dediğimizde mutlaka kaş kaldırma üzerinde de durmak gerekir. Çünkü bu tip hastaların asıl sorunu kaşlarında meydana gelen düşüklüktür. Hastalar için kaşların yukarıya doğru kalkık olması daha canlı daha genç daha mutlu bir ifade verir.

Alın germe ameliyatları genel anestezi altında gerçekleştirilir ve danışanın sağlık durumu, yapılacak işlemin detayına göre ortalama 1-1,5 saat sürmektedir. Alın germe operasyonları mutlaka uzman plastik cerrahlar tarafından steril hastane ortamında gerçekleştirilmelidir. Danışanın istekleri detaylı şekilde dinlenilmeli ve prosedür detayları hakkında operasyon olacak danışan bilgilendirilmelidir.

Alın germe ameliyatı fiyatları, operasyonu gerçekleştirecek plastik cerrahın tecrübesi, operasyonun gerçekleştirileceği hastane, yapılacak işlemin detaylarına göre farklılık göstermektedir. Bu yüzden uygun bir muayene ve öngörüşme gerçekleştirilmeden verilecek fiyatlar gerçeği yansıtmamaktadır.

Uygulamanın, hastayı konusunda uzman plastik cerrahi hekimin doğru bir şekilde yönlendirmesi çok önemlidir. Uygulama genel anestezi altında gerçekleştirilir. Yaklaşık bir saatlik bir uygulama olup, hastanın bir gece hastanede kalması gerekir. Bir hafta dinlenme süresinden sonra iş hayatına geri dönebilir. Ayrıca operasyon sonrasında plastik cerrahınızın tavsiylerini dikkatlice dinleyip uygulamanız durumunda herhangi bir komplikasyon ile karşılaşma riski bulunmaz.

Alın germe ameliyatları hakkında daha fazla bilgi ve fiyat için web sayfamızdaki iletişim formlarını kullanarak bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.


Detaylı Bilgi

DOWNLOAD


BROŞÜRRESİMLER

Copyright by Estenational 2018. All rights reserved.

× HEMEN BİLGİ AL !