BREZİLYA POPO  • Brezilya Popo
Brezilya Popo

Eski kadın figürleri, doğurganlığı sembolize eden kadın heykeller, bunların hepsinin ortak noktası iri göğüsler ve diri popolardır. Geçmişten günümüze yapılan kapsamlı araştırmalarda da yuvarlak, sıkı, pürüzsüz ve dolgun popo hatlarını daha fazla sevdiğimiz ortaya çıkmıştır. Çünkü kadın çekiciliğinin ve dişiliğinin en önemli göstergesinden olan popo bölgesinin kendine özgü şeklinin bel ve göğüs ile ilişkisinin uyumlu olması kadınları daha da gösterişli yapıyor. Brezilya popo estetiği genç, göz alıcı ve yuvarlak doğal görünüm sağlayan bir popo büyütme, sıkılaştırma ve form kazandırma operasyonudur.

Kalçalarının görünümünden memnun olmayan, daha yuvarlak, çıkık, pürüzsüz, sıkı ve dolgun kalçalara sahip olmak isteyen herkes Brezilya poposu estetiği yaptırabilir. Bu operasyon ile karın, basen, bel ve sırt bölgesinden alınan yağlar bir takım işlemlerden geçirilerek saflaştırılır ve kök hücreden zengin bir yağ dokusuna dönüştürülür. Daha sonrasında ihtiyaca göre popo bölgesinde değişik derinlikteki katmanlara mikro damlalar halinde enjekte edilerek popoya yağ transferi gerçekleştirilir. Böylece hem bölgesel yağlanma sorunu çözülür, hem de toparlanan, kök hücreden zengin yağ ile istenilen kalça duruşuna ve büyüklüğüne kavuşmanız sağlanır.

Estenational Klinik şimdi size her zaman istediğiniz mükemmel yuvarlak, canlı popoya sahip olabilmek için en iyi bakımı ve tedaviyi sunuyor! Peki bunu nasıl yapıyoruz? Brezilya popo estetiği analizi için kliniğimize geldiğinizde uzman plastik cerrahımız ile yapacağınız ön görüşmeler de bölgesel yağlanma alanlarınız incelenir. Bel oyuntunuz ve üst bacak bölgenizin kalça büyüklüğünüze göre oranlaması yapılır. Sizin sorularınız cevaplanır ve beklentileriniz dinlenir. Bütün bunlar planlama içerisine dahil edilerek poponuzun fotoğrafı çekilir ve ölçüleri alınır. Operasyon sırasında ve sonrasında en konforlu süreci yaşarsınız. Fazla değil ortalama 1 hafta kadar kısa bir zaman sonunda iş hayatınıza geri dönersiniz.


Detaylı Bilgi

DOWNLOAD


BROŞÜRRESİMLER

Copyright by Estenational 2018. All rights reserved.

× HEMEN BİLGİ AL !