VASER LIPOSUCTION  • Vaser Liposuction
Vaser Liposuction

Vaser Liposuction; Vücudumuzdaki yağlar hem enerji deposu hem de bedenimiz için koruyucu bir kalkan gibidir. Ama her şeyin fazlası zararlı olduğu gibi vücudumuzda bulunan yağların fazlası da sağlık açısından büyük problem oluşturur. Bununla birlikte estetik açıdan tamamen bir felakettir. Bu sorunların ortadan kaldırılması için Vaser Liposuction yöntemine başvurulur.

Vaser Liposuction yönteminde ileri teknoloji ile ultrasonik ses dalgaları kullanılarak ince kanüllerle bölgesel yağ tabakaları parçalanır ve parçalanan bu yağ tabakası emilerek vücuttan uzaklaştırır.
Daha çok yağ dokusuna etkili olup damar, sinir, kas ve bağ dokuya zarar vermeyen gelişmiş bir liposuction yöntemidir. Yağlar homojen olarak emilir ve bu işlem sonrası çukurluklar oluşmaz. Vaser Liposuction damar sinir kas ve bağ dokuya zarar vermediği için iyileşme süreci hızlı ve kolay olur. Vaser Liposuction işleminde klasik liposuction sonra oluşan aşırı ağrılar, deri altında geçmeyen uyuşukluklar ve morluklar yaşanmaz. Bu zorlukların yaşanmadığı, hemen hemen her bölgeye uygulandığı ve mükemmel sonuçlara ulaşıldığı için çok tercih edilen bir yöntemdir.

Vaser Liposuction yönteminin en önemli özelliği ise vücuttan alınan yağların dolgu olarak kişinin kendi vücudunda yeniden kullanılabiliyor olmasıdır. Vaser Liposuction ile hem daha düz bir karna sahip olabilir, hem de karın bölgenizden alınan fazla yağ hücrelerini göğüslerinize dolgunluk vermek, bacaklarınızdaki eğriliği gidermek, yüzdeki çizgilerinizi doldurmak ya da dudaklarınızı dolgunlaştırmak için kullanabilirsiniz. Yani bir yandan incelip, bir yandan da gençleşebilmek Vaser Liposuction ile mümkün. Kişinin kendi yağı ile yapılan bu dolguların ortalama %30 kadarı, uygulandığı alanda ömür boyu kalıcıdır. Geri kalan %70 orandaki dolgu ise kişiden kişiye değişen bir periyodla zaman içinde erir. Üstelik high defination olarak da adlandırılan Vaser Liposuction’da (vaser hi def) baklava olarak bilinen karın kası görünümünün yapılması da mümkündür. Vaser Liposuction ile yağ aldırma işlemiyle kişi vücudunda arzu ettiği kıvrımlı ya da kaslı bir görünüme kavuşur.

Copyright by Estenational 2018. All rights reserved.

× HEMEN BİLGİ AL !